Tijdens de handelsmissie met potplantenkwekers naar Hongarije in november 2011 is uitgebreid gesproken met diverse (groot)handelaren en tuincentra. Deze gesprekken en het bezoek aan de Landbouwraad in Boedapest geven een duidelijk beeld van de Hongaarse markt. Door de crisis en politiek beleid is de Hongaarse markt op dit moment moeizaam, maar lokale handelaren zien ook kansen voor de toekomst.
Naar aanleiding van de handelsreis is er een verslag gemaakt. Ook de presentaties van de Landbouwraad en AKI (Hongaarse LEI) zijn beschikbaar.
LTO Groeiservice organiseerde in opdracht van het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie een handelsmissie naar Hongarije. Van 9 tot en met 11 november 2011 is gesproken met diverse tuincentra, groothandelaren en winkelketens. Op woensdag 1 februari 2012 organiseert de Werkgroep Potplanten een bijeenkomst naar aanleiding van de handelsmissie.
